Kolekcija – ULTRA NORMAL

STATUS BY SHTAMGUTS kolekcijas ULTRA NORMAL (SS2017) iedvesmas avots ir parasti vīriešu apģērbi piejami tādos veikalos kā “Gerkens”, tirgū, respektīvi apģērbs, kurš nesaistās ne ar modi, ne dizainu. Tika apkopoti izteiksmīgākie šāda apģērba kodi un tālāk tie pārveidoti dizaina kolekcijas vajadzībām. Vai nu paspilgtināti, vai neapzinātas parastā valkātaja radītās deformācijas pārveidotas konstruktīvos/dekoratīvos risinājumos. Kolekcijā ir dažādi risinātas rūtis – gatavs rūtains audums, auduma locījums veido rūtis, gaismu atstarojošās lentas ir uzšūtas veidojot rūtojumu. Turklāt jaka un veste ar atstarojošajām lentām ir funkcionāli atbilstoša tumšajam dienakts laikam pastaigājoties vai braucot ar velosipēdu. 

Radošie izaicinājumi un vienlaicīgi mērķis bija radīt aktualitātēm atbilstošu, ikdienā pielietojamu modes apģērbu kolekciju, kuras iedvesmas avots un interpretācija nāca no absolūti nemodīgiem apģērbiem. To, kas darbojās un ir saprotams vienai mērķauditorijai pārveidot par vēlamu diametrāli pretējai  mērķauditorijai. 

Izmantotie materiāli – džinsa audums, kokvilnas kreklaudums, putekļmēteļu audums, trikotāža, trikotāžas frotē audums, lina audums, atstarojošā lenta, metāls aksesuāriem un furnitūrai.

Kolekcijas jēdziens pilnībā atspoguļojas tās nosaukumā – ULTRA NORMĀLS.

FOTO – Bruno Kabucis
MODELIS – Dāvis Brizga
 
0
 .