PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī privātuma politika atklāj privātuma praksi tīmekļa vientnei statusbyshtamguts.com un pakalpojumiem ko tā nodrošina. Šī privātuma politika attiecas tikai uz šajā tīmekļa vietnē iegūto informāciju.

1. SADAĻA – INFORMĀCIJAS IEGŪŠANA UN IZMANTOŠANA

Mēs esam vienīgie īpašnieki informācijai, kura tiek iegūta šajā tīmekļa vietnē. Mēs iegūstam tikai to personīgo informāciju, kuru jūs brīvprātīgi mums sniedzat noformējot pirkuma darījumu, pa e-pastu, aizpildot tīmekļa vietnē pieejamās veidlapas vai kā citādi saņemot no jums tiešo kontaktinformāciju.

Izmantojot statusbyshtamguts.com tīmekļa vietni un pakalpojumus, mūsu serveri automātiski reģistrē informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta par tīmekļa vietni ko jūs apmeklējat, piemēram, diennakts laiku, pārlūkprogrammas veidu, atsaucoties uz tīmekļa vietnes adresi un IP adresi.

Izmantojot tīmekļa vietni un tās pakalpojumus, mēs varam lūgt jūsu personīgo informāciju, piemēram, jūsu vārdu, uzvārdu, uzņēmuma nosaukumu, e-pasta adresi, norēķinu adresi.

Veicot pasūtījumu tiešsaistē statusbyshtamguts.com tīmekļa vienē, jūs tiksiet novirzīts uz SSL-drošu tīmekļa vietni, uzticamu norēķinu komersantsu, kur  jums būs nepieciešams sniegt personīgo informāciju, tostarp jūsu maksājuma kartes datus mūsu norēķinu komersantam. Jūsu sniegtā informācija mūsu norēķinu komersantam tiks apstrādāta saskaņā ar tā konfidencialitātes politiku (pieejams apakšā norēķinu lapām). Lūdzam ar to iepazīties pirms izdarīt pirkumu. Statusbyshtamguts.com būs pieeja jūsu vārdam, uzvārdam, uzņēmuma nosaukumam, adresei un kontaktinformācijai, bet ne jūsu maksājuma kartes vai jebkurai citai maksājuma konta datiem.

Mēs varam izmantot apkopoto informāciju šādiem vispārējiem mērķiem: mārketingam, produktu un pakalpojumu sniegšanai, norēķiniem, identifikācijai un autentifikācijai, pakalpojumu pilnveidošanai, kontaktiem un izpētei, līdz brīdim, kad saņemsim jūsu atteikuma pieprasījumu minētajām darbībām.

Mēs varam ar jums sazināties ar e-pastu  starpniecību, lai nākotnē jums pastāstītu par īpašiem piedāvājumiem, jaunām precēm vai pakalpojumiem, vai izmaiņām šajā privātuma politikā. Ja jūs nevēlaties saņemt šādu informāciju, jūs varat viegli atteikties no turpmākās komunikācijas jebkurā laikā, nosūtot mums atteikuma pieprasījumu, izmantojot kontaktu formu.

Jūsu personīgā informācija nekad apzināti netiks atklāta trešajām pusēm bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kas aprakstīti šajā privātuma politikā

Mēs varam dalīties ar jūsu personīgo informāciju trešajām personām tikai tad, ja mēs uzskatām, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai: 1) apmierinātu jebkuru piemērojamu tiesību aktu, noteikumu, juridisko procesu vai izpildāmu valdības prasību; 2) izpētītu, novērstu vai rīkotos saistībā ar nelikumīgām darbībām, vai aizdomām par krāpšanu; 3) aizsargāt un aizstāvēt statusbyshtamguts.com tiesības vai īpašumu; 4) rīkotos situācijās, kas saistītas ar potenciāliem draudiem personīgai drošībai jebkurai personai.

Mēs neievācam un neuzglabājam nekādu  informāciju par maksājuma kartēm.

2. SADAĻA – SĪKFAILI JEB COOKIES

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek novietoti  jūsu datorā no tīmekļa vietnes, kuru jūs apmeklējat. Tos plaši izmanto, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību, vai tās efektīvāku darbību, kā arī tie sniedz informāciju par tīmekļa vietni tās īpašniekam. Neviens no sīkfailiem neizmato peronīgo informāciju, ko var saturēt attiecīgā tīmekļa vietne. Zemāk ir detalizēts saraksts ar sīkfailiem, ko šī tīmekļa vietne var uzstādīt:

  • Sesijas sīkfailibūtiski, lai jums  būtu iespējams pārvietoties tīmekļa vietnē un izmantot tās iespējas. Bez šiem sīkfailiem, pakalpojumus, kurus esat prasījis, piemēram, ieejot savā kontā, nebūtu iespējams nodrosināt.

  • Sīkfaili, kas atceras jūsu izvēli – dažu sīkfailu lietošana šajā tīmekļa vietnē ļauj tīmekļa vietnei atcerēties jūsu veiktās izvēles, piemēram, vēlamo valodu.

  • Google Analytics sīkfaili tiek izmantoti, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni. Mēs izmantojam šo informāciju, lai apkopotu pārskatus un, lai palīdzētu mums uzlabot šo tīmekļa vietni. Sīkfailu saglabātā Informācija ir pilnīgi anonīma.

  • Google reklāmas sīkfaili tiek izmantotas, lai padarītu reklāmas efektīvākas un rādītu reklāmas, kas varētu būt saistošas tieši jums. Plašāku informāciju par to, kā Google izmanto reklāmas sīkfailus, apmeklējiet Google Advertising Privacy FAQ.

  • Trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfaili – var tikt iestatīti ar šādiem trešo personu pakalpojumiem, kas tiek izmantoti šajā tīmekļa vietnē: Google Analytics, Facebook poga, Twiter poga, Linkedin poga, Instagram poga, YouTube video. Daži no šiem sīkfailiem, var tikt izmantoti, lai izsekotu jūsu uzvedību citās tīmekļa vietnēs, un mums nav nekāda kontrole pār šiem sīkfailiem, jo tie netiek uzstādīti ar mūsu  pašu tīmekļa vietni.

Mainot pārlūkprogrammas iestījumus, jums ir iespēja atslēgt sīkfailu uzstādīšanu. Tomēr, atslēdzot sīkfailus vai tikai noteiktu sīkfailu veidu, var tikt ietekmēta jūsu kā lietotāja pieredze par šo un citām tīmekļa vietnēm, neļaujot tām strādāt pilnībā.

Turpinot izmantot šo tīmekļa vietni bez pārlūkprogrammas iestatījumu pielāgošanas sīkfailiem, jūs piekrītat, ka mēs varam ievietot iepriekš minētos sīkfailus jūsu ierīcē.

3. SADAĻA – GOOGLE ANALYTICS

Mēs izmantojam Google Analytics, lai saprastu, kā tīmekļa vietne tiek izmantota, lai uzlabotu jūsu kā lietotāju pieredzi. Visi ietotāja dati ir anonīmi. Jūs varat uzzināt vairāk par Google nostāju attiecībā uz privātumu tās analītikas pakalpojumu dienestā: www.google.com

Mēs varam izmantot Google Analytics demogrāfiskos un interešu pārskatus, iegūstot anonīmu statistiku par demogrāfiju un mūsu apmeklētāju interesēm.

Lai atteiktos no šādas darbības, instalējiet: Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

4. SADAĻA – GOOGLE ADS ATKĀRTOTAIS MĀRKETINGS

Mēs varam izmantot Google Ads reklāmas atkārtotā mārketinga funkcijas, lai atkārtoti piesaistītu mūsu apmeklētājus, izmantojot Google Display Network ads. Tas nozīmē, ka tad, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, Google, ņem vērā to, saglabājot sīkfailu jūsu interneta pārlūkā, un pēc tam izmantot to, lai veicinātu mūsu reklāmas piedāvāšanu, apmeklējot jums Google Display Network tīmekļa vietnes.

Lai atteiktos no šādas darbības, apmeklējiet:  Google's Ads Settings.

4. SADAĻA – TREŠO PUŠU SAITES/LINKI

Mūsu tīmekļa vietne var saturēt trešās puses tīmekļa vietnes saites/linkus, lai nodrošinātu jūs ar papildus informāciju un jums būtu iespēja izmantot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Trešo pušu tīmekļa saites/linki mūsu tīmekļa vietnē var nosūtīt jūs uz trešo pušu tīmekļa vietnēm, kuras nav saistītas ar mums. Mēs neesam atbildīgi par to izskatu un satura ko tās var saturēti, un mēs negarantējam, un nenesam atbildīgi par jebkādiem trešo pušu tīmekļu vietnēs esošiem materiāliem, produktiem vai pakalpojumiem, vai jebkādām citām ziņām ko tās var sniegt trešajām pusēm.

Mēs neesam atbildīgi par zaudējumiem vai jebkādiem kaitējumiem, kas saistīti ar preču vai paklpojumu iegādi vai izmantošanu, resursu saturu, vai jebkādiem citiem darījumiem, kas veikti saistībā ar jebkuru trešo pušu tīmekļa vietni. Lūdzu, pārskatiet rūpīgi trešās puses  privātuma politiku, noteikumus un praksi, pārliecinieties, ka jums tas ir saprotami un pieņemami  pirms jūs iesaistāties jebkurā darījumā ar trešajām pusēm. Sūdzību, pretenziju, problēmu vai jautājumu gadījumā par trešo pušu materiāliem, precēm un pakalpojumiem, jāvēršas pie trešām  pusēm.

5. SADAĻA – DATU UZGLABĀŠANA

Mēs izmantojam uzticamu trešo personu piegādātājus un hostinga partneri, lai nodrošinātu nepieciešamo aparatūru, programmatūru, tīmekli, datu uzglabāšanu un saistīto tehnoloģiju nepieciešamību, lai nodrošinātu statusbyshtamguts.com tīmekļa vietnes darbību un servisu.

6. SADAĻA – IZMAIŅAS

Mums ir tiesības periodiski atjaunināt šo privātuma politiku, publicējot visas izmaiņas šajā tīmekļa vietnē, lai jūs vienmēr būtu informēti par informāciju ko mēs ievācam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos mēs to atklājam.

7. SADAĻA – JAUTĀJUMI

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktu formu.

0
PrivātumsNoteikumiPiegāde | Kontakti
 © 2018 statusbyshtamguts.com | Satura pārpublicēšanas gadījumā saite uz statusbyshtamguts.com ir obligāta.

 .