PAR STATUS

STATUS BY SHTAMGUTS zīmola dizainā tiek izmantota detaļu, auduma toņu, faktūru un apstrādes veidu sintēze, izceļot tieši konstrukciju. Konstrukcija ir funkcionāls elements, taču tā tiek padarīta gan inovatīva, gan dekoratīva. Tādejādi radot jaunus risinājumus pat klasiskām lietām.

Nosaukums STATUS BY SHTAMGUTS nav kā akcents, lai parādītu valkātāja materiālo statusu, bet, lai apzinātos savu cilvēcīgo statusu. Katrs, kurš atsaucas uz STATUS BY SHTAMGUTS dizainu ir īpašs. Tie ir cilvēki, kuri ne tikai dzīvo uz šīs planētas, bet to veido.

STATUS BY SHTAMGUTS valkātājs ir ar plašu, atvērtu skatu uz apkārtējo pasauli. Kuram patīk uzdrīkstēties, kurš apzinās sevi kā personību. STATUS BY SHTAMGUTS piedāvājums ir gan ikdienai, gan spilgtākai izpausmei. Vēsture lieliski pierāda, ka apģērbs ļoti labi palīdz cilvēkam sasniegt savus mēķus.

STATUS BY SHTAMGUTS rokraksts modē – nākotne šodienai – RADĪTS LAI UZDRĪKSTĒTOS!

PAR DIZAINERI

Apģērbs tiek izgatavots uz planētas Zeme. Svarīga ir tikai planēta un cilvēce kopumā kā vienota struktūra bez robežām, arī fiziskām. Esmu visas planētas patriots, tādējādi aizdomājos par nākotni un to, ka ir/būs citas apdzīvojamas planētas un, ka konkrēti šis apģērbs ir izgatavots uz planētas Zeme.

Modes mākslinieks ARTIS ŠTAMGŪTS darbojas savā zīmolā STATUS BY SHTAMGUTS  kā dizaineris un radošais direktors.

Docents Latvijas Mākslas akadēmijā, dizaina katedras modes mākslas nodaļā.

Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvis maģistra grādu modes mākslā.

Papildus modes mākslu studējis Milānas modes akadēmijā – Nuova Accademia di Belle Arti (NABA) un Berlīnes mākslas universitātē – Universität der Künste Berlin (UDK).

ARTIS ŠTAMGŪTS par sevi – strādāju precīzi un ar lielu atbildības sajūtu. Pārzinu  apģērba dizainu/mākslu, vēsturi un lieliski arī tā konstrukciju. Līdz ar to klientam piedāvāju tikai iespējamas, realizējamas idejas, kuras balstās ne tikai uz vīzijām, bet arī uz teorētiskajām zināšanām. Šīs zināšanas dod neierobežotu iespēju realizēt jebkuru vīziju. 

Ar panākumiem esmu startējis gan Latvijas, gan ārzemju konkursos un pasākumos.

Savu stilu raksturotu kā pielāgoties spējīgu, arhitektonisku, ģeometrizēta romantika vai romantisks futurisms. No lakonisma līdz avangardam – no vēsturiski nostalģiska futūrisma līdz mūsdienīgam apģērbam. Robežas ir interesanti pārkāpt, sajaukt un radīt ko jaunu. Veidoju apģērbu gan vīriešiem, gan sievietēm. Radu apģērbu, skatuvei, reklāmas kampaņām, ikdienai, un svētkiem.

Iedvesmojos pilnīgi no jeb kā – tas var būt mākslas darbs, arhitektūra, socioloģiski vēsturiskie procesi, dzīvā un nedzīvā daba – iedvesmai nav robežu…

0
 .