PAR STATUS

STATUS BY SHTAMGUTS zīmola dizainā tiek izmantota detaļu, auduma toņu, faktūru un apstrādes veidu sintēze, izceļot tieši konstrukciju, kas darbojas kā funkcionāls elements, to padarot dekoratīvu un inovatīvu. Tādejādi radot jaunus risinājumus pat klasiskām lietām.

STATUS BY SHTAMGUTS rokraksts modē – nākotne šodienai – ārpus tendencēm – mode personībām – uzdrīkstēšanās būt atšķirīgam – RADĪTS LAI UZDRĪKSTĒTOS.

Latviešu dizains sieviešu un vīriešu modē – apģērbā un aksesuāros. Apģērbu kategorija tiek raksturota kā gatavs valkāšanai lux.

PAR DIZAINERI

Modes mākslinieks ARTIS ŠTAMGŪTS darbojas savā zīmolā STATUS BY SHTAMGUTS  kā dizaineris un radošais direktors.

Docents Latvijas Mākslas akadēmijā, dizaina katedras modes mākslas nodaļā.

Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvis gan bakalaura, gan maģistra grādu modes mākslā.

Papildus modes mākslu studējis Milānas modes akadēmijā – Nuova Accademia di Belle Arti (NABA) un Berlīnes mākslas universitātē – Universität der Künste Berlin (UDK).

ARTIS ŠTAMGŪTS par sevi – strādāju precīzi un ar lielu atbildības sajūtu. Pārzinu  apģērba dizainu/mākslu un lieliski arī tā konstrukciju. Līdz ar to klientam piedāvāju tikai iespējamas, realizējamas idejas, kuras balstās ne tikai uz vīzijām, bet arī uz teorētiskajām zināšanām. Šīs zināšanas dod neierobežotu iespēju realizējamām idejām. 

Ar panākumiem esmu startējis gan Latvijas, gan ārzemju konkursos un pasākumos.

Savu stilu raksturotu kā pielāgoties spējīgu, arhitektonisku, ģeometrizēta romantika. No lakonisma līdz avangardam – no vēsturiski nostalģiska futūrisma līdz mūsdienīgam apģērbam. Robežas ir interesanti pārkāpt, sajaukt un radīt ko jaunu. Veidoju apģērbu gan vīriešiem, gan sievietēm un jauniešiem. Radu apģērbu, skatuvei, reklāmas kampaņām, ikdienai, un svētkiem.

Iedvesmojos pilnīgi no jebkā – tas var būt mākslas darbs, arhitektūra, socioloģiski vēsturiskie procesi, dzīvā un nedzīvā daba – iedvesmai nav robežu...

0
PrivātumsNoteikumiPiegāde | Kontakti
 © 2018 statusbyshtamguts.com | Satura pārpublicēšanas gadījumā saite uz statusbyshtamguts.com ir obligāta.

 .